| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
|---|---|
| Fabrikant | vertellen |
| Installatietype | Schutten |
| Steekproef | Ja |
| Machinetype | Excavatormachine |
| Plaats van herkomst | Fujian, China |
|---|---|
| Garantie | 2000 uur |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Voorwaarde | Nieuw |
| grootte | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
| Plaats van herkomst | Fujian, China |
|---|---|
| Garantie | 2000 uur |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Installatie | Bolt-on |
| Productnaam | Traceerbout |
|---|---|
| Materiaal | 40Cr |
| Cijfer | 12.9 |
| Staandiameter | 0.5 inch |
| Diensten | OEM ODM |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Solliciteer | Hitachi-graafmachine |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 100 kg |
| Type | dubbele flens |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Deelnaam | Track Link Assy |
| Materiaal | 40MN2/35MnB |
| Afmaken. | Glanz |
| Kwaliteit | OEM-kwaliteit; hoge kwaliteit |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Aflevering | Op voorraad |
| Hardheid van het oppervlak | HRC52-58, diepte:5-10 mm |
| Chassisonderdelen | Onderroller |
| Steekproef | Ja |
|---|---|
| Fabrikant | vertellen |
| Machinemodel | Bauer BG36 |
| Weerstand tegen slijtage | Uitstekend |
| Originele onderdelen | onderroller |
| Garantie | 2000 uur |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 50 kg |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg |
| Garantietijd | 2000 uur |
| Materiaal | 50Mn/40Mn2 |
| Hardheid | HRC50-60 |