| Materiaal | 40 Mnb |
|---|---|
| Applicatie | Onderdelen van de wagen van de graafmachine |
| grootte | Standaard |
| Kenmerken | Hoog draagvermogen, lange levensduur |
| Productkleur | Zwart |
| Materiaal | 40 Mnb |
|---|---|
| Applicatie | Onderdelen van de wagen van de graafmachine |
| Productkleur | Zwart |
| Gewicht | 80 kg |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Vervoervermogen | 500 kg |
| Chassisonderdelen | Onderroller |
| Categorie | Onderstelonderdelen |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | Traceerbout |
|---|---|
| Materiaal | 40Cr /35CrMo |
| Cijfer | 12.9 |
| Pakket | Karton + pallets |
| Applicatie | Onderstelonderdelen |
| Plaats van herkomst | Fujian, China |
|---|---|
| Garantie | 2000 uur |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Type | Onderdelen van de onderstel van graafmachines |
| Kleur | zwart of op vraag van de klant |
| Flensdiameter | 26.73 |
|---|---|
| Type flenster | Centrale flens |
| Schachtdiameter | 2.12 |
| Diameter van het loopvlak | 25.24 |
| Machineside | Verwisselbaar |
| Toepasselijke industrieën | Vervaardigingsbedrijf, bouwwerkzaamheden |
|---|---|
| Werktemperatuur | -25 tot +70°C |
| Nuttelozere Assy | onderdelen voor ijlwiel ijlrol |
| Maximale graafhoogte | 2490 mm |
| Maximaal graafradius | 2400 mm |
| Gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Proces | Vervaardiging van kunststof |
| Deelnaam | Tandsegment |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Warmtebehandeling | Gekard |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Fabrikant | vertellen |
| Oppervlaktebehandeling | Warmtebehandeling |
| Onderstelonderdelen | Roller |
| Steekproef | Ja |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Machinemodel | Bauer BG36 |
| Laadvermogen | Hangt af van de maat |
| Onderstelonderdelen | Roller |
| Techniek | Gieten en smeden |