| Ürün Adı | PARÇA CIVATASI |
|---|---|
| Malzeme | 40CR /35CRMO |
| Sınıf | 12.9 |
| Paket | Karton +paletler |
| Uygulama | Alt ray parçaları |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Bölüm No. | PC3000 |
| Başvurmak | Liebherr ekskavatörü için |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 100 kg |
| Malzeme | 40 MNB |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör alt arabasının parçaları |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Ağırlık | 80kg |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 500kg |
| Şasi parçaları | Alt silindir |
| Kategoriler | Alt ray parçaları |
| Renk | Siyah |
| Menşe yeri | Fujian, Çin |
|---|---|
| Garanti | 2000 Saat |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Türü | Paletli ekskavatör alt takım parçaları |
| Renk | Siyah veya müşterinin gereksinimi olarak |
| flanş çapı | 26.73 |
|---|---|
| Flanş tipi | Orta flanş |
| mil çapı | 2.12 |
| Diş Çapı | 25.24 |
| Makine tarafı | değiştirilebilir |
| Uygulanabilir endüstriler | Üretim Tesisi, İnşaat işleri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -25 ila +70 ° C |
| Avara Komplesi | parçalar ön avara tekerleği Avara silindiri |
| Maksimum kazma yüksekliği | 2490mm |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 2400mm |
| Ağırlık | 70kg |
|---|---|
| işlemi | Dövme / döküm |
| Parça Adı | Dişli Segmenti |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Isı Tedavisi | Sertleştirilmiş |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Üretici | Wirtgen |
| Yüzey tedavisi | Isıl işlem |
| Alt ray parçaları | Pist silindiri |
| Örnek | Evet |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Makine modeli | Bauer BG36 |
| Yük kapasitesi | Boyuta bağlı |
| Alt ray parçaları | Pist silindiri |
| Teknik | Döküm ve dövme |