| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Teknik | Döküm ve dövme |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Parça Adı | Alt pist zinciri silindiri |
| Bölüm No. | Ex2500 Ex2600 |
| Renk | özel |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg |
| Garanti Süresi | 2000 Saat |
| Malzeme | 50Mn/40Mn2 |
| Sertlik | HRC50-60 |
| OEM hizmeti | Mevcut |
|---|---|
| Durum | % 100 yeni |
| Darbe gücü | 73J |
| Oem | Mevcut |
| Makine | Komastu ekskavatörü |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Başvurmak | Komatsu ekskavatör |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 100 kg |
| Kategoriler | Alt ray parçaları |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Başvurmak | Komatsu ekskavatör |
| Menşe yeri | Fujian, Çin |
| Ağırlık | İsteğe bağlı |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 40 MNB |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör alt arabasının parçaları |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Ağırlık | 80kg |
| Model için başvurun | Komatsu ekskavatör |
| Garanti | 2000 Saat |
|---|---|
| Menşe yeri | Fujian, Çin |
| Ağırlık | 70kg |
| Renk | Siyah veya müşterinin gereksinimi olarak |
| işlemi | Dövme / döküm |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Bölüm No. | R9100 |
| Başvurmak | Liebherr ekskavatörü için |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 100 kg |
| Malzeme | 40 MNB |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör alt arabasının parçaları |
| Boyut | Standart |
| Özellik | Yüksek yük kapasitesi, uzun servis ömrü |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Bölüm No. | PC3000 |
| Başvurmak | Liebherr ekskavatörü için |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 100 kg |