| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Technika | Odlewanie i kucie |
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Nazwa części | Dolna wałek łańcucha toru |
| Nr części | EX2500 EX2600 |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Waga | 45 KG |
| Czas gwarancji | 2000 godzin |
| Materiał | 50Mn/40Mn2 |
| Twardość | HRC50-60 |
| Usługa OEM | Dostępny |
|---|---|
| Stan | 100% nowego |
| Siła uderzenia | 73J |
| OEM | Dostępny |
| Maszyna | Komastu koparka |
| Technika | Odlewanie i kucie |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka Komatsu |
| Kolor | czarny |
| Waga | 100 kg |
| Kategoria | części podwozia |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka Komatsu |
| Miejsce pochodzenia | Fujian, Chiny |
| Waga | Opcjonalnie |
| Kolor | czarny |
| Materiał | 40 mnb |
|---|---|
| Zastosowanie | Części podwozia koparki |
| Kolor produktu | czarny |
| Waga | 80kg |
| Zastosuj do modelu | Koparka Komatsu |
| Gwarancja | 2000 Godzina |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Fujian, Chiny |
| Waga | 70 KG |
| Kolor | Czarny lub jako wymaganie klienta |
| proces | Kucie / Odlewanie |
| Technika | Odlewanie i kucie |
|---|---|
| Nr części | R9100 |
| Zastosuj do | Dla wykopalni Liebherr |
| Kolor | czarny |
| Waga | 100 kg |
| Materiał | 40 mnb |
|---|---|
| Zastosowanie | Części podwozia koparki |
| Wielkość | Standard |
| Cechy | Wysoka pojemność, długa żywotność |
| Kolor produktu | czarny |
| Technika | Odlewanie i kucie |
|---|---|
| Nr części | PC3000 |
| Zastosuj do | Dla wykopalni Liebherr |
| Kolor | czarny |
| Waga | 100 kg |