| Waga | 70 KG |
|---|---|
| proces | Kucie / Odlewanie |
| Materiał | 35mnb |
| Nazwa części | Segment zębatki |
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Nazwa części | Łańcuch gąsienicowy |
| Rodzaj | Części do maszyn budowlanych |
| Model | D8T |
| Dostępność | w magazynie |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Technika | Odlewanie i kucie |
| Wielkość | Standard |
| Waga | 52 kg |
| Próbka | - Tak, proszę. |
| Prędkość obrotowa | 0,01-0,1 obr / min |
|---|---|
| Zalety | Wysoka jakość |
| Obróbka cieplna | Gaszenie i łagodzenie bieżni w |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Temperatury pracy | ¥30 °C ~ +120 °C |
| Nazwa produktu | Segment śruby i orzechowy |
|---|---|
| Po wyprzedażach | W ciągu 20-30 dni po ustanowieniu umowy |
| Materiał | stali |
| Klasa | 12,9 |
| Pojedyncze obciążenie brutto | 0,100 kg |
| Technika | Odlewanie i kucie |
|---|---|
| Nr części | CAT6030 |
| Zastosuj do | Do koparki Caterpillar |
| Kolor | czarny |
| Waga | 100 kg |
| Waga | 70 KG |
|---|---|
| proces | Kucie / Odlewanie |
| Nazwa części | Segment zębatki |
| Kompatybilny z | Gąsienica |
| Materiał | stali |
| Materiał | 40 mnb |
|---|---|
| Zastosowanie | koparka |
| Kolor | czarny |
| Waga | 80kg |
| Pochodzenie | Minikoparka z prowincji FUJIAN w Chinach |
| Gwarancja | 2000 Godzina |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Waga | 50 KG |
| Twardość | HRC48-52 |
| Projekt | Teksturowany dla lepszego przyczepności |
| Transport morski | MORZE/LOTNICTWO/DHL/TNT/EMS/FEXDE/UPS |
|---|---|
| Długość | 320 mm |
| Próbka | - Tak, proszę. |
| Segmenty | 50 segmentów |
| Pochodzenie | wykonane w Chinach |