| Gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Proces | Vervaardiging van kunststof |
| Materiaal | 35 miljoen |
| Deelnaam | Tandsegment |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Deelnaam | Spoorketen |
| Type | Onderdelen voor bouwmachines |
| Model | D8T |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Techniek | Gieten en smeden |
| grootte | Standaard |
| Gewicht | 52 kg |
| Voorbeeld | - Ja, dat klopt. |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Deel nr. | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Solliciteer | Voor Caterpillar Graafmachine |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 100 kg |
| Rotatiesnelheid | 0.01-0.1rpm |
|---|---|
| Voordeel | Hoge kwaliteit |
| Warmtebehandeling | Verwijderings- en temperingsbaan in |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Werktemperaturen | ¥30 °C ~ +120 °C |
| Productnaam | Segmenten van bouten en moeren |
|---|---|
| Na verkoop | Binnen 20 tot 30 dagen na de oprichting van het contract |
| Materiaal | Staal |
| Cijfer | 12.9 |
| Eenvoudige brutogewichting | 0,100 kg |
| Gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Proces | Vervaardiging van kunststof |
| Deelnaam | Tandsegment |
| Compatibel met | Geraas |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal | 40 Mnb |
|---|---|
| Applicatie | graafmachine |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 80 kg |
| Oorsprong | China FUJIAN Provincie Mini Graafmachine |
| Vervoer | SEA/AIR/DHL/TNT/EMS/FEXDE/UPS |
|---|---|
| Lengte | 320 mm |
| Voorbeeld | - Ja, dat klopt. |
| Segmenten | 50 segmenten |
| Oorsprong | gemaakt in China |
| Garantie | 2000 uur |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 50 kg |
| Hardheid | HRC48-52 |
| Ontwerp | Gefabriceerd voor een betere grip |