| Model | Ex100-5 |
|---|---|
| Levering | In voorraad |
| Ondernaam | Roller |
| Materiaal | staal |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Verenigbaarheid | Cat D6r Bulldozer |
|---|---|
| Installatie | Bolt-on of las-on |
| oppervlakte diepte | HRC 48-54, diepte 4 mm-10 mm |
| Na garantieservice | Reserveonderdelen |
| Kleuren | Geel |
| Max Jaw Opening | Aangepast |
|---|---|
| Onderhoud | Normaal |
| Finish | Zacht |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Tractie | Sterk |
| Sollicitatie | Graafmachine |
|---|---|
| Corrosieweerstand | Ja |
| Oppervlakte hardheid | HRC52-58, diepte: 5-10 mm |
| Garantietijd | 2000 uur |
| Gewicht | 45 kg |
| Originele onderdelen | Roller |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Yes |
| Material | Steel |
| Grootte | Op maat |
| Flensdiameter | 8.96 |
| Grootte | Standaard |
|---|---|
| nauwkeurigheid | Hoog |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer | 246-0779 246-0775 |
| Onderstelonderdelen | spoorroller |
| Draagvermogen | 500 kg |
|---|---|
| Surface Hardness | HRC52-58,Depth:5-10mm |
| Material | Steel |
| model | Verschillende modellen beschikbaar |
| weerstand | Corrosie en slijtage |
| breedte | Op maat |
|---|---|
| Installation | Easy To Install |
| Diepte van verharding | 5-8 mm |
| OEM -service | Beschikbaar |
| Height | customized |
| Ondernaam | Graafmachine Rubberen Rupsband |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Maat | Standaard |
| Lokale servicelocatie | Geen |
| Onderhoud | Normaal |
| Load Capacity | 50kg |
|---|---|
| Weight | 10kg |
| Capacity | 3CUM |
| Warranty Time | 2000hours |
| Width | customized |