| Σχήμα | Ex100-5 |
|---|---|
| Διανομή | Σε αποθέματα |
| Όνομα μέρους | Κυλίνδρος |
| Υλικό | ατσάλι |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| Αρμονία | Μπουλντόζα γάτας D6R |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Μπουλόνι ή συγκόλληση |
| βάθος επιφάνειας | HRC 48-54, βάθος 4 mm-10 mm |
| Μετά την υπηρεσία εγγύησης | Ανταλλακτικά |
| Χρωματιστά | Κίτρινος |
| Μεγιστοποιημένο άνοιγμα σαγόνου | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Συντήρηση | Τακτικός |
| Φινίρισμα | Λείος |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Τράξιμο | Ισχυρός |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Αντοχή στη διάβρωση | Ναί |
| Επιφανειακή σκληρότητα | HRC52-58, βάθος: 5-10mm |
| Χρόνος εγγύησης | 2000 ώρες |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Αρχικά εξαρτήματα | Κυλίνδρος |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Yes |
| Material | Steel |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος φλαντζών | 8.96 |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
|---|---|
| ακρίβεια | Υψηλή |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Αριθμός τμήματος | 246-0779 246-0775 |
| Τμήματα υποτροχιάς | τροχονόμος |
| Φορτίο | 500 κιλά |
|---|---|
| Surface Hardness | HRC52-58,Depth:5-10mm |
| Material | Steel |
| μοντέλο | Διαφορετικά μοντέλα διαθέσιμα |
| αντίσταση | Η διάβρωση και η φθορά |
| πλάτος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Installation | Easy To Install |
| Βάθος σκλήρυνσης | 5-8 χιλιοστά |
| Υπηρεσία OEM | Διαθέσιμο |
| Height | customized |
| Όνομα μέρους | Ελαστική ερπύστρια εκσκαφέα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό φυσικό λάστιχο |
| Μέγεθος | Πρότυπο |
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Κανένας |
| Συντήρηση | Τακτικός |
| Load Capacity | 50kg |
|---|---|
| Weight | 10kg |
| Capacity | 3CUM |
| Warranty Time | 2000hours |
| Width | customized |