| Model | EX100-5 |
|---|---|
| Teslimat | Stokta var |
| Parça adı | Pist silindiri |
| Malzeme | çelik |
| Şekil | Silindirik |
| Uyumluluk | CAT D6R Buldozer |
|---|---|
| Kurulum | Cıvata veya kaynak |
| yüzey derinliği | HRC 48-54, derinlik 4mm-10mm |
| Garanti hizmetinden sonra | Yedek parça |
| Renk | Sarı |
| Max Çene Açıklığı | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Bakım | Düzenli |
| Sona ermek | Düz |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Çekim | Güçlü |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Korozyon direnci | Evet |
| Yüzey sertliği | HRC52-58, Derinlik: 5-10mm |
| Garanti Zamanı | 2000Hours |
| Ağırlık | 45kg |
| Orijinal Parçalar | Pist silindiri |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Yes |
| Material | Steel |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| flanş çapı | 8.96 |
| Boyut | Standart |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek |
| Malzeme | çelik |
| Bölüm Numarası | 246-0779 246-0775 |
| Alt ray parçaları | Palet makarası |
| Yük kapasitesi | 500kg |
|---|---|
| Surface Hardness | HRC52-58,Depth:5-10mm |
| Material | Steel |
| Model | Çeşitli Modeller |
| Rezistans | Korozyon ve Aşınma |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Installation | Easy To Install |
| Sertleşmenin derinliği | 5-8mm |
| OEM hizmeti | Mevcut |
| Height | customized |
| Parça adı | Kağıt yolları |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | Standart |
| Yerel Servis Konumu | Hiçbiri |
| Bakım | Düzenli |
| Load Capacity | 50kg |
|---|---|
| Weight | 10kg |
| Capacity | 3CUM |
| Warranty Time | 2000hours |
| Width | customized |