| Makine Testi Raporu | Müsait değil |
|---|---|
| Ödeme süresi | T/T, L/C VEYA DİĞERLERİ |
| Sona ermek | Düz |
| Liman | Xiamen, Çin |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Görev | Makineyi destekler ve sabitler. |
|---|---|
| Teknik | Döküm ve dövme |
| Sertifikalar | CE ISO |
| Kaynağı | Fujian, Çin |
| OEM HİZMETİ | Hoş geldin |
| Ürün adı | Sürünen vinç, raylı rulo |
|---|---|
| Yüzey sertliği | 52-58 HRC |
| Örnek | Evet |
| Kesinlik | Yüksek |
| Kalite | %100 test edildi |
| Kurulum | Cıvata veya kaynak |
|---|---|
| Yüzey sertliği | HRC50-56, derinlik:4mm-10mm |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Sona ermek | Düz |
| Techinique | Dövme ve Döküm |
| Görev | Makineyi destekler ve sabitler. |
|---|---|
| Parça Adı | Dişli Segmenti |
| Cıvata iplik boyutu | 0,625 |
| Parça Alanı (mm) | 190 |
| Cıvata Boyutu | 17.8 |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Başvurmak | Komatsu ekskavatör |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 100 kg |
| Kategoriler | Alt ray parçaları |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Bölüm No. | Ex2500 Ex2600 |
| Başvurmak | Hitachi Excavator için |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 217kg |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Bölüm No. | PC3000 |
| Başvurmak | tırtıl ekskavatör |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 100 kg |
| Ürün Adı | PARÇA CIVATASI |
|---|---|
| Malzeme | 40CR /35CRMO |
| Sınıf | 12.9 |
| Paket | Karton +paletler |
| Uygulama | Alt ray parçaları |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Ağırlık | 80kg |
| Kategoriler | Alt ray parçaları |
| Orijinal Parçalar | Alt Silindir |
| Boyut | özel |