| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
|---|---|
| Betalingstermijn | T/T, L/C OF ANDERE |
| Finish | Zacht |
| Haven | Xiamen, China |
| Kleur | Aangepast |
| Functie | Ondersteunt en stabiliseert de machine |
|---|---|
| Techniek | Gieten en smeden |
| Certificaten | CE,ISO |
| Oorsprong | Fujian, China |
| Oem-service | Welkom. |
| Productnaam | Crawler Crane Track Roller |
|---|---|
| Oppervlakte hardheid | 52-58 HRC |
| Steekproef | Ja |
| Nauwkeurigheid | Hoog |
| Kwaliteit | 100%getest |
| Installatie | Bolt-on of las-on |
|---|---|
| Oppervlakte hardheid | HRC50-56, Deepth: 4mm-10mm |
| Kleuren | Aangepast |
| Finish | Zacht |
| Techinique | Smeden en gieten |
| Functie | Ondersteunt en stabiliseert de machine |
|---|---|
| Deelnaam | Tandsegment |
| Grootte van de boordraad | 0,625 |
| Trackspitch (mm) | 190 |
| Boutgrootte | 17.8 |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Deel nr. | EX2500 EX2600 |
| Solliciteer | Voor HITACHI Excavator |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 217kg |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Solliciteer | komatsu graafmachine |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 100 kg |
| Categorie | Onderstelonderdelen |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Deel nr. | PC3000 |
| Solliciteer | Gaterpillar-graafmachine |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 100 kg |
| Productnaam | Traceerbout |
|---|---|
| Materiaal | 40Cr /35CrMo |
| Cijfer | 12.9 |
| Pakket | Karton + pallets |
| Applicatie | Onderstelonderdelen |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Gewicht | 80 kg |
| Categorie | Onderstelonderdelen |
| Originele onderdelen | onderroller |
| grootte | Op maat |