| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Techniek | Gieten en smeden |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Deelnaam | Bottom Track Chain Roller |
| Deel nr. | EX2500 EX2600 |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg |
| Garantietijd | 2000 uur |
| Materiaal | 50Mn/40Mn2 |
| Hardheid | HRC50-60 |
| OEM -service | Beschikbaar |
|---|---|
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Impactsterkte | 73J |
| OEM | Beschikbaar |
| Machine | Komastu graafmachine |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Solliciteer | komatsu graafmachine |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 100 kg |
| Categorie | Onderstelonderdelen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Solliciteer | komatsu graafmachine |
| Plaats van herkomst | Fujian, China |
| Gewicht | Facultatief |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 40 Mnb |
|---|---|
| Applicatie | Onderdelen van de wagen van de graafmachine |
| Productkleur | Zwart |
| Gewicht | 80 kg |
| Toepassen op het model | komatsu graafmachine |
| Garantie | 2000 uur |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Fujian, China |
| Gewicht | 70 kg |
| Kleur | zwart of op vraag van de klant |
| Proces | Vervaardiging van kunststof |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Deel nr. | R9100 |
| Solliciteer | Voor Liebherr Excavator |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 100 kg |
| Materiaal | 40 Mnb |
|---|---|
| Applicatie | Onderdelen van de wagen van de graafmachine |
| grootte | Standaard |
| Kenmerken | Hoog draagvermogen, lange levensduur |
| Productkleur | Zwart |
| Techniek | Gieten en smeden |
|---|---|
| Deel nr. | PC3000 |
| Solliciteer | Voor Liebherr Excavator |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 100 kg |