| Raport z testu maszyn | Niedostępne |
|---|---|
| Termin płatności | T/T, L/C LUB INNE |
| Skończyć | Gładki |
| Port | Xiamen, Chiny |
| Kolor | Dostosowane |
| Funkcja | Obsługuje i stabilizuje maszynę |
|---|---|
| Technika | Odlewanie i kucie |
| Świadectwa | CE, ISO |
| Pochodzenie | Fujian, Chiny |
| Usługa OEM | Witamy |
| Nazwa produktu | Włókno do żurawia |
|---|---|
| Twardość powierzchniowa | 52-58 HRC |
| Próbka | Tak |
| Precyzja | Wysoki |
| Jakość | Testowane 100% |
| Instalacja | Śrub lub spawanie |
|---|---|
| Twardość powierzchniowa | HRC50-56, głębokość: 4mm-10mm |
| Zabarwienie | Dostosowane |
| Skończyć | Gładki |
| Techinique | Kucie i casting |
| Funkcja | Obsługuje i stabilizuje maszynę |
|---|---|
| Nazwa części | Segment zębatki |
| Rozmiar gwintu śruby | 0,625 |
| Track (mm) | 190 |
| Rozmiar śruby | 17.8 |
| Technika | Odlewanie i kucie |
|---|---|
| Nr części | EX2500 EX2600 |
| Zastosuj do | Do koparki Hitachi |
| Kolor | czarny |
| Waga | 217 kg |
| Technika | Odlewanie i kucie |
|---|---|
| Zastosuj do | Koparka Komatsu |
| Kolor | czarny |
| Waga | 100 kg |
| Kategoria | części podwozia |
| Nazwa produktu | ŚRUBA GĄSIENNA |
|---|---|
| Materiał | 40CR /35CRMO |
| Klasa | 12,9 |
| Pakiet | Karton +palety |
| Zastosowanie | części podwozia |
| Technika | Odlewanie i kucie |
|---|---|
| Nr części | PC3000 |
| Zastosuj do | Koparka Caterpillar |
| Kolor | czarny |
| Waga | 100 kg |
| Technika | Odlewanie i kucie |
|---|---|
| Waga | 80kg |
| Kategoria | części podwozia |
| Oryginalne części | Dolna rolka |
| Wielkość | niestandardowe |