| Model | EX100-5 |
|---|---|
| Dostawa | w magazynie |
| Nazwa części | Roller do torów |
| Tworzywo | stal |
| Kształt | cylindryczny |
| Zgodność | Cat D6R Bulldozer |
|---|---|
| Instalacja | Śrub lub spawanie |
| głębokość powierzchni | HRC 48-54, głębokość 4mm-10mm |
| Po usłudze gwarancyjnej | Części zapasowe |
| Zabarwienie | Żółty |
| Maksymalne otwarcie szczęki | Dostosowane |
|---|---|
| Konserwacja | Regularny |
| Skończyć | Gładki |
| Trwałość | Wysoki |
| Trakcja | Mocny |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Odporność na korozję | Tak |
| Twardość powierzchniowa | HRC52-58, głębokość: 5-10 mm |
| Czas gwarancji | 2000 godzin |
| Waga | 45 kg |
| Oryginalne części | Roller do torów |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Yes |
| Material | Steel |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Średnica kołnierza | 8,96 |
| Wielkość | Standard |
|---|---|
| Precyzja | Wysoki |
| Materiał | stali |
| Numer części | 246-0779 246-0775 |
| części podwozia | Rolka gąsienicowa |
| Pojemność ładowania | 500 kg |
|---|---|
| Surface Hardness | HRC52-58,Depth:5-10mm |
| Material | Steel |
| Model | Dostępne różne modele |
| Opór | Korozja i zużycie |
| szerokość | Dostosowane |
|---|---|
| Installation | Easy To Install |
| Głębokość hartowania | 5-8 mm |
| Usługa OEM | Dostępny |
| Height | customized |
| Nazwa części | Ścieżka gumowa koparki |
|---|---|
| Tworzywo | Wysokiej jakości kauczuk naturalny |
| Rozmiar | Standard |
| Lokalizacja usługi lokalnej | Nic |
| Konserwacja | Regularny |
| Load Capacity | 50kg |
|---|---|
| Weight | 10kg |
| Capacity | 3CUM |
| Warranty Time | 2000hours |
| Width | customized |