| مدل | EX100-5 |
|---|---|
| تحویل | در انبار |
| نام بخشی | غلتک |
| مادی | فولاد |
| شکل | استوانه ای |
| سازگاری | گربه D6R بولدوزر |
|---|---|
| نصب | پیچ یا جوش |
| عمق سطح | HRC 48-54، عمق 4mm-10mm |
| پس از خدمات گارانتی | قطعات یدکی |
| رنگ | زرد |
| حداکثر باز شدن فک | سفارشی |
|---|---|
| نگهدار | منظم |
| پایان | صاف |
| دوام | عالی |
| کشش | قوی |
| کاربرد | کاوشگر |
|---|---|
| مقاومت در برابر خوردگی | بله |
| سختی سطحی | HRC52-58 ، عمق: 5-10 میلی متر |
| زمان گارانتی | 2000 ساعت |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| قطعات اصلی | غلتک |
|---|---|
| Corrosion Resistance | Yes |
| Material | Steel |
| اندازه | سفارشی |
| قطر فلنج | 8.96 |
| اندازه | استاندارد |
|---|---|
| دقت، درستی | بالا |
| مواد | فولاد |
| شماره بخش | 246-0779 246-0775 |
| قطعات زیرروی | غلتک آهنگ |
| ظرفیت بار | 500 کیلوگرم |
|---|---|
| Surface Hardness | HRC52-58,Depth:5-10mm |
| Material | Steel |
| مدل | مدل های مختلف در دسترس |
| مقاومت | خوردگی و سایش |
| عرض | سفارشی |
|---|---|
| Installation | Easy To Install |
| عمق سخت شدن | 5-8 میلی متر |
| سرویس OEM | موجود |
| Height | customized |
| نام بخشی | مسیر لاستیکی حفاری |
|---|---|
| مادی | لاستیک طبیعی با کیفیت بالا |
| اندازه | استاندارد |
| محل خدمات محلی | هیچ کدام |
| نگهدار | منظم |
| Load Capacity | 50kg |
|---|---|
| Weight | 10kg |
| Capacity | 3CUM |
| Warranty Time | 2000hours |
| Width | customized |