| Ağırlık | 70kg |
|---|---|
| işlemi | Dövme / döküm |
| Malzeme | 35mnb |
| Parça Adı | Dişli Segmenti |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Parça Adı | Parça Zinciri |
| Türü | İnşaat makine parçaları |
| Model | D8T |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Şekli | yuvarlak |
|---|---|
| Teknik | Döküm ve dövme |
| Boyut | Standart |
| Ağırlık | 52kg |
| Örnek | - Evet. |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Bölüm No. | CAT6030 |
| Başvurmak | Caterpillar Ekskavatör için |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 100 kg |
| Dönme hızı | 0.01-0.1rpm |
|---|---|
| Avantaj | Yüksek kalite |
| Isı Tedavisi | Yarış yolunun söndürme ve tavlama |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Çalışma sıcaklıkları | 30 °C ~ +120 °C |
| Ürün Adı | Bölüm Çubuklar ve Fındıklar |
|---|---|
| Satış sonrası | Sözleşmenin kurulmasından sonraki 20-30 gün içinde |
| Malzeme | çelik |
| Sınıf | 12.9 |
| Tek brüt ağırlık | 0,100 kilo |
| Ağırlık | 70kg |
|---|---|
| işlemi | Dövme / döküm |
| Parça Adı | Dişli Segmenti |
| İle uyumlu | tırtıl |
| Malzeme | çelik |
| Malzeme | 40 MNB |
|---|---|
| Uygulama | kazıcı |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 80kg |
| Kaynağı | Çin FUJIAN Eyaleti Mini Ekskavatör |
| Denizcilik | DENİZ / HAVA / DHL / TNT / EMS / FEXDE / UPS |
|---|---|
| Uzunluk | 320mm |
| Örnek | - Evet. |
| Segmentler | 50 segment |
| Kaynağı | Çin'de yapılmış |
| Garanti | 2000 Saat |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 50kg |
| Sertlik | HRC48-52 |
| Tasarım | Daha iyi kavrama için dokulu |