| Materiał | 40 mnb |
|---|---|
| Zastosowanie | Części podwozia koparki |
| Wielkość | Standard |
| Cechy | Wysoka pojemność, długa żywotność |
| Kolor produktu | czarny |
| Materiał | 40 mnb |
|---|---|
| Zastosowanie | Części podwozia koparki |
| Kolor produktu | czarny |
| Waga | 80kg |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Technika | Odlewanie i kucie |
|---|---|
| Pojemność ładunkowa | 500 KG |
| Części podwozia | Rolka dolna |
| Kategoria | części podwozia |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | ŚRUBA GĄSIENNA |
|---|---|
| Materiał | 40CR /35CRMO |
| Klasa | 12,9 |
| Pakiet | Karton +palety |
| Zastosowanie | części podwozia |
| Miejsce pochodzenia | Fujian, Chiny |
|---|---|
| Gwarancja | 2000 Godzina |
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Rodzaj | Crawler Exkawator Podwozie części |
| Kolor | Czarny lub jako wymaganie klienta |
| Średnica kołnierza | 26,73 |
|---|---|
| Rodzaj bramy | Centralny kołnierz |
| Średnica wału | 2.12 |
| Średnica bieżnika | 25.24 |
| Strona maszyny | Wymienny |
| Obowiązujące branże | Zakład Produkcyjny, Roboty Budowlane |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25 do +70 ° C |
| Zespół koła pasowego | części przednie koło napinające Rolka napinacza |
| Maksymalna wysokość kopania | 2490 mm |
| Maksymalny promień kopania | 2400 mm |
| Waga | 70 KG |
|---|---|
| proces | Kucie / Odlewanie |
| Nazwa części | Segment zębatki |
| Inspekcja wychodząca wideo | Zapewnione |
| Obróbka cieplna | Utwardzony |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Producent | Wirtgen |
| Obróbka powierzchniowa | Obróbka cieplna |
| części podwozia | Roller do torów |
| Próbka | Tak |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Model maszyny | Bauer BG36 |
| Pojemność ładowania | Zależy od rozmiaru |
| części podwozia | Roller do torów |
| Technika | Odlewanie i kucie |