| Υλικό | 40 εκατ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υποτροχιάς εκσκαφέα |
| μέγεθος | Τυπικό |
| Ειδικότητα | Μεγάλη χωρητικότητα φορτίου, μακρά διάρκεια ζωής |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | 40 εκατ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέρη υποτροχιάς εκσκαφέα |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Βάρος | 80 κιλά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Τεχνική | Χύτευση και σφυρηλάτηση |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης | 500 κιλά |
| Τμήματα πλαισίου | Βάση κυλίνδρου |
| Κατηγορία | Τμήματα υποτροχιάς |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία του προϊόντος | ΤΡΑΚΤΑΣΜΟΣ |
|---|---|
| Υλικό | 40Cr /35CrMo |
| Αξία | 12.9 |
| Πακέτο | Καρτόνι + παλέτες |
| Εφαρμογή | Τμήματα υποτροχιάς |
| Τόπος καταγωγής | Φουτζιάν, Κίνα |
|---|---|
| Εγγύηση | 2000 ώρα |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Τύπος | Μέρη υποτροχιάς εκσκαφικών μηχανών |
| Χρώμα | μαύρο ή όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Διάμετρος φλαντζών | 26.73 |
|---|---|
| Τύπος φλάντζης | Κεντρική φλέβα |
| Διάμετρος άξονα | 2.12 |
| Διάμετρος πλαισίου | 25.24 |
| Από την πλευρά της μηχανής | Ανταλλάξιμος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Κατασκευαστικές εγκαταστάσεις, κατασκευαστικές εργασίες |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -25 έως +70°C |
| Πιό μη απασχόλησης Assy | Μέρη εμπρόσθιο τροχό αδρανοποίησης τροχός αδρανοποίησης |
| Μέγιστο ύψος σκάψης | 2490 mm |
| Μέγιστη ακτίνα σκάψης | 2400mm |
| Βάρος | 70 κιλά |
|---|---|
| Διαδικασία | Σφυρηλάτηση/Καθορισμός |
| Ονοματεπώνυμο | Τμήμα αλυσσοτροχών |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Θερμική επεξεργασία | Στερεωμένα |
| Υλικό | Ατσάλι |
|---|---|
| Κατασκευαστής | wirtgen |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Κατεργασία με θερμοκρασία |
| Τμήματα υποτροχιάς | Κυλίνδρος |
| Δείγμα | Ναί |
| Υλικό | Ατσάλι |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανής | Bauer BG36 |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | Εξαρτάται από το μέγεθος |
| Τμήματα υποτροχιάς | Κυλίνδρος |
| Τεχνική | Χύτευση και σφυρηλάτηση |