| Yüzey tedavisi | Isıl işlem |
|---|---|
| Üretici | Wirtgen |
| Kurulum türü | Cıvata |
| Örnek | Evet |
| Makine tipi | Sıyırıcı makine |
| Menşe yeri | Fujian, Çin |
|---|---|
| Garanti | 2000 Saat |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Durum | Yeni |
| Boyut | Çeşitli Boyutlarda |
| Menşe yeri | Fujian, Çin |
|---|---|
| Garanti | 2000 Saat |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Durum | Yeni |
| Kurulum | Bolt-on |
| Ürün Adı | PARÇA CIVATASI |
|---|---|
| Malzeme | 40kr |
| Sınıf | 12.9 |
| Şaft çapı | 0,5 inç |
| Hizmet | OEM ODM |
| Teknik | Döküm ve dövme |
|---|---|
| Başvurmak | Hitachi Ekskavatör |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 100 kg |
| Türü | Çift Flanş |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Parça Adı | Parça Bağlantısı Komplesi |
| Malzeme | 40MN2/35MnB |
| Bitir. | Yumuşak |
| Kalite | OEM Quality; OEM Kalitesi; High Quality Yüksek kalite |
|---|---|
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Teslimat | Depoda |
| Yüzey Sertliği | HRC52-58, Derinlik:5-10mm |
| Şasi parçaları | Alt silindir |
| Örnek | Evet |
|---|---|
| Üretici | Wirtgen |
| Makine modeli | Bauer BG36 |
| Aşınmaya Karşı Direnç | Harika |
| Orijinal Parçalar | Alt Silindir |
| Garanti | 2000 Saat |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 50kg |
| Renk | özel |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg |
| Garanti Süresi | 2000 Saat |
| Malzeme | 50Mn/40Mn2 |
| Sertlik | HRC50-60 |